Tor Hörlin oljemålning
2011-11-23
111209
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖRLIN, Tor (1899-1985): Landskap med hus, signerad Tor Hörlin, olja på duk, 30x48 cm