Tor Hörlin oljemålning
Closed
2011-11-23
111209
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HÖRLIN, Tor (1899-1985): Landskap med hus, signerad Tor Hörlin, olja på duk, 30x48 cm