Målning 1900-tal
2011-11-22
111246
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Swallow´s nest castle - Ukraina", monogramsignerad, olja på duk, 97x153 cm
Dukskador och lagningar