Leon Fagercrantz oljemålning

Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning
Leon Fagercrantz oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAGERCRANTZ, Leon (Alfhild Leonard 1866-1935): Fiskare vid kaj, signerad Leon Fagercrantz, olja på duk, oramad, 49x61 cm

Färgbortfall

111262

2011-11-23