Bernard Lorjou 31 grafiska blad

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LORJOU, Bernard (1908-1986): 31 st., Kompositioner, signerade och numrerade Lorjou, grafiska blad, rammått 69x49 cm, i 2 kartonger, (visas på begäran)

111263

2011-11-23