Allan Egnell oljemålning
Closed
2011-11-23
111271
| Sold for | 5 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
EGNELL, Allan (1884-1960): Orientalisk figurscen, olja på pannå, signerad Allan Egnell, 77x58 cm