Bror Hillgren oljemålning

Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLGREN, Bror (1881-1955): Strandmodell, signerad och daterad Bror Hillgren 193?, olja på duk, 74x57 cm

Oramad, smärre färgbortfall, lagning

111284

2011-11-23