Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMELIN, Albin (1902-1975), 5+4, varav 4 st signerade och daterade 56, figurscener, färglitografier, bladmått 90x120 cm (visas på begäran)
Skador, oramade
111289
2011-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här