Albin Amelin färglitografier

Albin Amelin färglitografier
Albin Amelin färglitografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975), 5+4, varav 4 st signerade och daterade 56, figurscener, färglitografier, bladmått 90x120 cm (visas på begäran)

Skador, oramade

111289

2011-11-23