Relikskrin Kina

Relikskrin Kina
Relikskrin Kina
Relikskrin Kina
Relikskrin Kina
Relikskrin Kina
Relikskrin Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RELIKSKRIN, Kina, 1900-talets, första hälft, skuret och förgyllt trä, höjd 37, 30x30 cm

111299

2011-11-23