Jan Lundquist oljemålning

Jan Lundquist oljemålning
Jan Lundquist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDQVIST, Ulf (född 1952): Julkaktus, signerad, olja på pannå, 35x26 cm

111319

2011-11-23