Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Danmark, "Helliga andskirken", signerad och daterad Norvil 1918, olja på duk, 40x49 cm
Zustandsbeschreibung
111326
2011-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner