Noe Canjura oljemålning

Noe Canjura oljemålning
Noe Canjura oljemålning
Noe Canjura oljemålning
Noe Canjura oljemålning
Noe Canjura oljemålning
Noe Canjura oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CANJURA, Noe (1922-1970): "Maman", signerad, a tergo daterad 67, olja på duk, 60x44 cm

111400

2011-11-23