Anders Gullberg akvarell
Vollendet
2011-11-24
111424
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GULLBERG, Anders (född 1927): Kultsjön från Klingefjäll, signerad och daterad Anders Gullberg -97, akvarell, 54x73 cm