Georg von Rosen akvarell

Georg von Rosen akvarell
Georg von Rosen akvarell
Georg von Rosen akvarell
Georg von Rosen akvarell
Georg von Rosen akvarell
Georg von Rosen akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROSEN, Georg von (1843-1923): Motiv från Venedig, signerad och daterad Venedig -90, akvarell med täckvitt, 46x37 cm

Lagning, ramskada

111427

2011-11-24