Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROSEN, Georg von (1843-1923): Motiv från Venedig, signerad och daterad Venedig -90, akvarell med täckvitt, 46x37 cm
Lagning, ramskada
111427
2011-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här