Agneta Grandstad akvarell
Valmis
2011-11-24
111457
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GRANSTAD, Agneta (född 1949): Komposition, monogramsignerad AG, akvarell, 35x49 cm