Agneta Granstad oljemålning

Agneta Granstad oljemålning
Agneta Granstad oljemålning
Agneta Granstad oljemålning
Agneta Granstad oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRANSTAD, Agneta (född 1949): Komposition, monogramsignerad AG, olja på duk, 40x50 cm

111460

2011-11-24