Alfred Collin oljemålning

Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

COLLIN, Alfred (1880-1944): "Motiv från Svolver Lofoten", signerad A. Collin, olja på pannå, 100x120 cm

111473

2011-11-24