Kjartan Slettemark komposition
2011-11-24
111476
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Komposition, signerad och daterad Kj Artan 1984, färgoffset på plast mellan hålade akrylplattor, 60x60 cm
Med dedikation