Mortlar 1700-tal

Mortlar 1700-tal
Mortlar 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTLAR, 3 st, varav 2 st., med stötar, gjutjärn, 1700-tal, höjd 13-17 cm

Skador

111488

2011-11-24