Ytterfoder på piedestal jugend

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

YTTERFODER på piedestal, jugend, bemålad och förgylld dekor, total höjd 106 cm

Krackelyrer och mindre sprickor

111489

2011-11-24