Trädgårdsurna Rörstrand

Trädgårdsurna Rörstrand
Trädgårdsurna Rörstrand
Trädgårdsurna Rörstrand
Trädgårdsurna Rörstrand

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, majolika, stämplad Made in Sweden Rörstrand, höjd 40 cm

Krackelyrer

111491

2011-11-24