Paul Charlot oljemålning

Paul Charlot oljemålning
Paul Charlot oljemålning
Paul Charlot oljemålning
Paul Charlot oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLOT, Paul (1906-1985): "Le vernois", signerad Paul Charlot, daterad a tergo 56, olja på duk, 78x73 cm

111509

2011-11-25