Moretti oljemålning

Moretti oljemålning
Moretti oljemålning
Moretti oljemålning
Moretti oljemålning
Moretti oljemålning
Moretti oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MORETTI (1900-tal): Komposition, signerad och daterad a tergo Moretti 59, olja på duk, 60x73 cm

111510

2011-11-25