Per Gummeson oljemålning
Valmis
2011-11-25
111511
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GUMMESSON, Per (1858-1928): Röstånga i vinterskrud, signerad och daterad -97, olja på duk, 45x62 cm