Per Gummeson oljemålning

Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

GUMMESSON, Per (1858-1928): Röstånga i vinterskrud, signerad och daterad -97, olja på duk, 45x62 cm

111511

2011-11-25