Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LJUSKRONA, för 20 ljus, Gusum, stomme av mässing, märkt "GUSUM 1896 No 20", elektrifierad, höjd 126 cm
Skador, smärre lagning, fyra stycken dekorflammor saknas
111575
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här