Ljuskrona Gusums Bruk

Ljuskrona Gusums Bruk
Ljuskrona Gusums Bruk

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSKRONA, för 20 ljus, Gusum, stomme av mässing, märkt "GUSUM 1896 No 20", elektrifierad, höjd 126 cm

Skador, smärre lagning, fyra stycken dekorflammor saknas

111575

2011-11-28