Bele Bachem akvareller

Bele Bachem akvareller
Bele Bachem akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BACHEM, Bele (1916-2005): (2): Interiörer, signerade, 1 daterad 1946, akvarell, ca 27x35 cm vardera

111578

2011-11-24