Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BACHEM, Bele (1916-2005): (2): Interiörer, signerade, 1 daterad 1946, akvarell, ca 27x35 cm vardera
111578
2011-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här