Miniatyrmålning gouache

Miniatyrmålning gouache
Miniatyrmålning gouache

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, kvinna vid staffli, signerad a Lebrun, gouache, monterad i mässingsram, 13,5x9,5 cm

111603

2011-11-25