Sven-Arne Hökenström oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Porträtt av Karin Boye, signerad Höken, olja på pannå, 44x26 cm, ram av spegellampett

Ramskada

111620

2011-11-25