Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-talets första hälft, schackbord i intarsia, mahogny, höjd73, 83x42 cm
Fanérskador, skador
111621
2011-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här