Raoul Wallenberg senior oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLENBERG, Raoul, senior, landskapsmotiv, signerad och daterad 1925, olja på duk, 46x61 cm

111624

2011-11-25