Raoul Wallenberg senior oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLENBERG, Raoul, senior, landskapsmotiv, signerad och daterad 1905, olja på pannå, 35x50 cm

Färgbortfall

111625

2011-11-25