Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BILDVÄV, av Anna Greta Jimmerholt(1920-2007)motiv från Huvudskär, signerad Jimmerholt, 69x120 cm
Proveniens: finns representerad i Nämdö kyrka
111703
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här