Motiv från Huvudskär

Motiv från Huvudskär
Motiv från Huvudskär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILDVÄV, av Anna Greta Jimmerholt(1920-2007)motiv från Huvudskär, signerad Jimmerholt, 69x120 cm
Proveniens: finns representerad i Nämdö kyrka

111703

2011-11-28