Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): HC Andersen: Le Briquet, signerad Theo Tobiasse HC 30/35, färglitografi, 49x65 cm, signerad bok, "HC Andersens sagor o berättelser" medföljer

111729

2011-11-25