Maria Boczewska oljemålning

Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning
Maria Boczewska oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Utsikt från Ivar Los park på Bastugatan Söder, signerad och daterad Maria Boczewska -75, olja på duk, 54x65 cm

111796

2011-11-26