Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FORSSELL, Victor (1846-1931): Hästekipage i vinterlandskap, signerad Victor Forssell, olja på pannå, dubblerad duk, 39x60,5 cm
Krackeleringar
111798
2011-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här