Victor Forssell olja

Victor Forssell olja
Victor Forssell olja
Victor Forssell olja
Victor Forssell olja

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FORSSELL, Victor (1846-1931): Hästekipage i vinterlandskap, signerad Victor Forssell, olja på pannå, dubblerad duk, 39x60,5 cm

Krackeleringar

111798

2011-11-30