Jacob Van Ruisdael efter 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ISAAKSZOON VAN RUISDAEL, Jacob, efter, 1800-tal
landskap, olja på pannå, 25x30 cm

111810

2011-11-26