Kärl i fajans
2011-11-26
111845
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÄRL, 2 st., fajans, enl uppg Moustier,1700-tal, höjd 10,5 cm
Glasyrskador, en med stjärnspricka