Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÄRL, 2 st., fajans, enl uppg Moustier,1700-tal, höjd 10,5 cm
Glasyrskador, en med stjärnspricka
111845
2011-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här