Kärl i fajans

Kärl i fajans
Kärl i fajans
Kärl i fajans
Kärl i fajans
Kärl i fajans
Kärl i fajans
Kärl i fajans
Kärl i fajans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄRL, 2 st., fajans, enl uppg Moustier,1700-tal, höjd 10,5 cm

Glasyrskador, en med stjärnspricka

111845

2011-11-26