Glasservis Odelberg

Glasservis Odelberg
Glasservis Odelberg

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GLASSERVIS, 47 dlr, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av, 11 rödvinsglas, 12 vitvinsglas, 12 selterglas, 12 portvinsglas

111858

2011-11-26