Oljemålning kanalmotiv

Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv
Oljemålning kanalmotiv

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen England, 1800-tal, kustmotiv med segelfartyg, olja på duk, 59x95 cm, enligt uppgift målat av George Chambers och föreställande Bourgogne harbour

111861

2011-11-28