Sengustaviansk möbelgrupp tidigt 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SOFFA, STOLAR, 4 st., sengustavianska, 1800-talets början, soffans längd 200 cm

111874

2011-11-26