Dekorativ skulptur Nike

Dekorativ skulptur Nike
Dekorativ skulptur Nike
Dekorativ skulptur Nike
Dekorativ skulptur Nike
Dekorativ skulptur Nike
Dekorativ skulptur Nike

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, 1800-tal, föreställande segergudinnan Nike, patinerad och brännförgylld brons, sockel av carraramarmor, höjd inkl sockel 67 cm

Sockeln med nagg och smärre skador

111887

2011-11-27