Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
DEKORATIV SKULPTUR, 1800-tal, föreställande segergudinnan Nike, patinerad och brännförgylld brons, sockel av carraramarmor, höjd inkl sockel 67 cm
Sockeln med nagg och smärre skador
111887
2011-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här