Oljemålning med sommarmotiv

Oljemålning med sommarmotiv
Oljemålning med sommarmotiv
Oljemålning med sommarmotiv
Oljemålning med sommarmotiv

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Överblick över sommaren" otydligt signerad H Couet?, olja på duk, 89x109 cm

111914

2011-11-27