Giovanni Battista Piranesi etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRANESI, Giovanni Battista (Italien 1720-1778): Veduta del Castello dell´ Acqua Paola sul Monte Aureo, ur Vedute di Roma, etsning, 41x62 cm

Fläckar, fuktskador

111942

2011-11-27