Eric Elfwén oljemålning

Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning
Eric Elfwén oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELFWÉN, Eric (född 1921): "Luktärtor i krus, signerad Elfvén, daterad a tergo 1976, olja på duk, 60x73 cm

111965

2011-11-27