Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK, Julia (1853-1935): Wisby, signerad och daterad Julia Beck 1875, pennteckning, 19,5x30 cm
Uppklistrad på kartong
111967
2011-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här