Julia Beck teckning

Julia Beck teckning
Julia Beck teckning
Julia Beck teckning
Julia Beck teckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK, Julia (1853-1935): Wisby, signerad och daterad Julia Beck 1875, pennteckning, 19,5x30 cm

Uppklistrad på kartong

111967

2011-11-27