Emil Zoir akvarell

Emil Zoir akvarell
Emil Zoir akvarell
Emil Zoir akvarell
Emil Zoir akvarell
Emil Zoir akvarell
Emil Zoir akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZOIR, Emil (1861-1936): Ung dam i hatt, signerad Emil Zoir, akvarell, 30x22 cm

Uppklistrad på kartong

111972

2011-11-27