Victor Vasarely skulptur

Victor Vasarely skulptur
Victor Vasarely skulptur

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

18 000 SEK

Beschreibung

VASARELY, Victor (Ungern/Frankrike 1908-1997): Objet Cinétique, signerad och numrerad Vasarely 11/20, serigrafi och plexiglas, 45x40x6 cm Edition Pesti Mûhely, Budapest, intyg medföljer.

Zustandsbeschreibung

111981

2011-11-29