Victor Vasarely skulptur
Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
18 000 SEK
Beschreibung
VASARELY, Victor (Ungern/Frankrike 1908-1997): Objet Cinétique, signerad och numrerad Vasarely 11/20, serigrafi och plexiglas, 45x40x6 cm Edition Pesti Mûhely, Budapest, intyg medföljer.
Zustandsbeschreibung
111981
2011-11-29