Gerda Tirén akvarell

Gerda Tirén akvarell
Gerda Tirén akvarell
Gerda Tirén akvarell
Gerda Tirén akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIRÉN, Gerda (1858-1928): Martins gåfva - bokillustration, signerad Gerda Tirén, akvarell och tusch, 43x30 cm

Uppklistrad på kartong

111986

2011-11-28