Adolphe Leon Willette etsning

Adolphe Leon Willette etsning
Adolphe Leon Willette etsning
Adolphe Leon Willette etsning
Adolphe Leon Willette etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLETTE, Adolphe Leon (1857-1926): Slavmarknad, etsning, signerad, 10,5x90 cm

Gulnad samt fuktskador

111988

2011-11-29